اطلاعیه سفارت ایران در ایتالیا درباره بورسیه تحصیلی دانشجویان ایرانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:52 - شنبه 10 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۴۷۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا اعلام کرد: برخی مشکلات پیش‌آمده درباره بورسیه تحصیلی دانشجویان ایرانی در این کشور مربوط به نواقص در ارسال مدارک دانشجویان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ارسال مدارک دانشجویان در سال ۲۰۱۷ ناقص بوده است و بر اساس رایزنی‌ها، طرف ایتالیایی قول داده موضوع را بررسی و پی‌گیری کند.

این اطلاعیه‌ای با اشاره به درخواست تعدادی از دانشجویان درباره مشکل پیش آمده درباره اخذ بورسیه تحصیلی، می افزاید: این سفارتخانه بلافاصله پس از کسب اطلاع از دانشجویان، موضوع را به اداره بورس منعکس کرده و اطلاعات درخواستی آن اداره با هماهنگی دانشجویان در اختیار نهاد ایتالیایی قرار گرفته است.

در این اطلاعیه آمده است: براساس بررسی به عمل آمده، مشکل برخی از دانشجویان ناشی از نواقصی از قبیل ارسال مدارک سال ۲۰۱۷ و یا بارگزاری مطالب به‌شکل فارسی بوده است.

سفارت ایران با اشاره به رایزنی‌های انجام شده با مقامات اداره بورس منطقه لاتزیو، تصریح کرد: طرف ایتالیایی قول داده موضوع را بررسی و با هدف رفع مشکل پیش آمده، در صورت نیاز با مقامات سفارت جلسه برگزار می‌کند.
برچسب ها: دانشجو ، ایتالیا ، بورسیه
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۴°