رسانه ملی یار شرکت‌های دانش ‌بنیان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:39 - سه‌شنبه 29 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۱۴۷۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
رئیس سازمان صدا و سیما در جمع فعالان شرکت‌های دانش‌ بنیان گفت: شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در خدمت، تولیدات علم محور است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  دکتر "عبدالعلی علی‌عسگری" در جمع فعالان شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری پردیس گفت: انعکاس موفقیت‌های علمی و آمادگی صدا و سیما برای پوشش رسانه‌ای دستاورد‌های مهم پارک فناوری ضروری است.
 
رئیس سازمان صدا و سیما افزود: تولید فیلم، سریال و مستند می تواند بستری برای معرفی محتوا‌های موجود در عرصه علم و فناوری به مردم باشد.
 
رئیس سازمان صدا و سیما، رسانه ملی را رسانه‌ای توسعه محور و پیشرفت‌ مدار خواند و گفت: صدا و سیما آماده هر نوع همکاری برای برنامه‌سازی در حوزه علم و معرفی شرکت‌های دانش ‌بنیان است.

"سورنا ستاری" معاون علمی و فناوری رئیس جمهور هم در حاشیه این نشست با استقبال از همکاری دو جانبه پارک علم و فناوری پردیس و سازمان صدا و سیما گفت: رسانه ملی همواره با شرکت‌های دانش‌بنیان در ارتباط بوده و این شرکت‌ها در بسیاری از برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی حضور داشته‌اند. آقای ستاری هدف از تأسیس چنین مرکزی را حمایت ویژه از طرح‌های فناورانه تا مرحله تولید محصول دانست و اظهار امیدواری کرد این تلاش برای خوداتکایی، در قاب تلویزیون دیده شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۶°