احیای هیئت‌های سه نفره رسیدگی به تخلفات صنفی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:27 - جمعه 09 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۶۳۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
رئیس سازمان حمایت گفت: برای اثرگذاری در روند اقدامات انجام شده در بخش نظارت بر بازار، باید هیئت‌های سه نفره رسیدگی به تخلفات صنفی با حضور نمایندگان سازمان‌های صمت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در سطح استان‌ها فعال شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عباس تابش گفت: قطعاً در شرایط حاضر و در بروز تکانه‌های اقتصادی فرصت لازم جهت خودنمایی و بروز و ظهور سودجویان در عرصه بازار فراهم می‌شود که در همین راستا ما به دنبال ارتقای توان بازرسی و افزایش نظارت‌ها با استفاده از بضاعت موجود هستیم تا مانع دستیابی این افراد به اهداف شومشان شویم.

او ادامه داد: قابل انکار نیست که مشکلاتی اعم از موارد قانونی، تامین بودجه، ایاب و ذهاب، نیروی انسانی و...، در روند اثرگذاری نظارت‌ها موثرند با این حال استفاد بهینه از ظرفیت‌های موجود در دستور کار است.

معاون وزیر صمت تاکید کرد: تفاهم لازم میان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، پلیس امنیت اقتصادی ناجا و دادستانی کل کشور برای اثرگذاری لازم در کمترین زمان ممکن روی بازار وجود دارد و حتماً با اجحاف کنندگان در حق مصرف کنندگان و مردم به شدت برخورد می‌شود.

تابش در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدکنندگانی که قیمت مصوب برای عرضه کالای خود دریافت نموده اند به هر دلیلی حق افزایش قیمت ندارند و باید طبق ضوابط عمل کنند.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۳°