سردار سلامی: آمریکا هزینه کرد، اما دستاوردی به دست نیاورد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:58 - چهارشنبه 07 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۶۹۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
فرمانده کل سپاه گفت: انقلاب اسلامی با هنرنمایی رهبر و ملتش کاری انجام داد که آمریکا مجبور به فرسایش قدرت و هزینه کردن شد، اما دستاوردی به دست نیاورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر حسین سلامی در ابتدای نشست علنی امروز مجلس و به مناسبت هفته دفاع مقدس، با اشاره به رشادت‌های مردم ایران در ۸ سال جنگ تحمیلی، افزود: هیچ تردیدی نیست جنگی که علیه ما تحمیل شد یک جنگ جهانی و عقبه جنگ، جهان بود.

وی اضافه کرد: همه قدرت‌های بزرگ که امپراتوری بی‌نظیر تاریخ حیات بشر بودند و شرکای منطقه‌ای آن‌ها همه با هم سطح جهانی از ائتلافی ناشناخته را علیه ایران شکل دادند.

سردار سلامی گفت: پشتوانه اقتصادی رژیم عراق در جنگ، پشتیبانی اقتصادی جهانی بود، شکی نیست که همه قدرت‌های بزرگ همه سلاح‌های مدرن و پیشرفته ممکن را در اختیار عراق قرار دادند.

وی با اشاره به پایان جنگ تحمیلی گفت: فقط بعد نظامی جنگ خاتمه یافت، اما جنگ در اشکال دیگر ادامه یافت.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اگر آمریکا در معرض فرسایش قدرت قرار نگرفته و از پناهگاه استراتژیک خود خارج نشده بود؛ همه جهان را می‌بلعید.

وی تصریح کرد: انقلاب با هنرنمایی رهبر و ملتش کاری انجام داد که آمریکا مجبور به فرسایش قدرت شد، مجبور شد هزینه کند، اما دستاوردی به دست نیاورد.

سردار سلامی گفت: امام دشمن را بیرون راند و رهبر عزیزمان او را تعقیب کرد و فراری داد، تمرکز جبهه دشمن را به هم ریخت و او را در ناکامی‌های سیاسی فرو برد.
 
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی شعار مرگ بر آمریکا سر دادند

پس از سخنرانی فرمانده کل سپاه به مناسبت هفته دفاع مقدس برخی نمایندگان دور وی جمع شدند و ضمن قدردانی و اعلام حمایت از سردار سلامی، شعار مرگ برآمریکا سردادند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °