جزئیات وام مسکن جوانان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:07 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۱۷۱۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
مدیرعامل بانک مسکن: افرادی که تازه تصمیم به افتتاح حساب در طرح مسکن جوانان گرفتند مشمول افزایش سقف تسهیلات هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمود شایان، درباره جزئیات دستورالعمل افزایش سقف وام مسکن جوانان افزود: افرادی که می‌خواهند اقدام به افتتاح حساب مسکن جوانان کنند می‌توانند از افزایش سقف تسهیلات بهره‌مند شوند.
 
وی ادامه داد: صاحبان حسابی که از گذشته افتتاح حساب داشتند براساس قرارداد و شرایط زمان افتتاح حساب تسهیلات به آن‌ها پرداخت می‌شود و این افزایش شامل حال آنان نمی‌شود.
 
شایان اضافه کرد: یکی از امتیاز‌های جدید این حساب، افزایش سن ساختمان است سقف عمر ساختمان ۲۵ سال در نظر گرفته شده است که تا پیش از این عمر ساختمان ۲۰ سال بود.
 
وی با بیان اینکه نرخ تسهیلات ۹ درصد و بازپرداخت این تسهیلات ۲۰ ساله است گفت: تسهیلات به دارنده حساب پرداخت می‌شود و والدین می‌توانند بعد از ۵ سال به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات با نرخ ۹ درصد دریافت کنند، اما واحد خریداری شده باید بنام صاحب حساب باشد.
 
وی افزود: افرادی که افتتاح حساب می‌کنند برای دریافت سقف تسهیلات سپرده‌گذاری ۱۵ ساله، در سال نخست مبلغ واریزی از ۶۵ هزار تومان و در پایان سال پانزدهم به ۲۴۷ هزار تومان می‌رسد و سالانه ۱۰ درصد به میلغ واریزی اضافه می‌شود.
 
مدیرعامل بانک مسکن گفت: سقف پرداخت تسهیلات در شهر تهران ۴۰۰ میلیون تومان، در شهر‌های بزرگ (کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، قم، شیراز و کرمانشاه) ۳۳۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۲۹۰ میلیون تومان است.
 
شایان افزود: سقف تسهیلات در سال پنجم در تهران، ۲۱۰ میلیون تومان، شهر‌های بزرگ ۱۵۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۱۰۰ میلیون تومان است و در این حالت مبالغ واریزی ماهانه نیز افزایش خواهد یافت که در شهر تهران در ماه نخست ۶۱۰ هزار تومان است.
برچسب ها: جزئیات ، وام مسکن ، جوانان
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۰°