مناظره بایدن و ترامپ یک بازنده بزرگ داشت؛ مردم آمریکا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
18:20 - سه‌شنبه 06 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۷۵۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
کارشناس سی ان ان:
کارشناس شبکه خبری سی ان ان درباره نخستین مناظره دونالد ترامپ و جو بایدن گفت: «صرف نظر این که کدام نامزد مناظره انتخاباتی آمریکا دانست، باید گفت این مناظره یک بازنده بزرگ داشت؛ مردم آمریکا بازنده بزرگ این مناظره بودند.»
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مجری شبکه سی ان ان بعد از پایان مناظره گفت: این پر هرج و مرج‌ترین مناظره تاریخ انتخابات آمریکا بود. یکی دیگر از کارشناسان گفت: این مناظره آبروریزی برای آمریکا بود. کارشناس دیگری هم با اشاره به سوال آخر مناظره مبنی بر اینکه "آیا از هواداران خود می‌خواهید که به نتیجه انتخابات احترام بگذارند، دست به خشونت نزنند و خودتان هم نتیجه انتخابات را بپذیرید؟ "، پاسخ ترامپ به این سوال را فاجعه بار خواند، چون ترامپ هیچ قولی در این باره ندارد.


مجری بی بی سی هم بعد از مناظره بایدن و ترامپ تاکید کرد معلوم نیست چند نفر از صد میلیون نفری که گفته می‌شد پای تماشای این مناظره خسته کننده نشسته بودند، تا پایان آن را همراهی کرده باشند، زیرا دو مرد بالغ و عاقل سر هم فریاد می‌زدند به شکلی که شاید بچه‌های مهد کودکی بهتر از آن‌ها عمل کنند.

«نیتا ویگینز» استاد دانشگاه «ای اس جی» پاریس گفت تنها چیزی که به خوبی در این مناظره دیده شد بی ادبی و بی احترامی بود.

تنها چند ساعت مانده تا آغاز اولین دور از مناظرات رقبای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، معترضان ضد نژادپرستی در شهر کلیولند با حضور در خیابان‌ها دست به اعتراض زدند. معترضان به بی عدالتی و رفتار‌های نژادپرستانه خواستار پاسخگویی و عدالت در این کشور شدند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۴°