جزئیات ماجرای بیمارستان پورسینای رشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:21 - سه‌شنبه 29 مهر 1399
کد خبر : ۸۰۱۷۵۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
رئیس مرکز آموزشی و درمانی پورسینای رشت با قدردانی از نیرو‌های انتظامی گفت: حضور به موقع این نیرو‌ها مانع از وقوع حادثه دلخراش در بیمارستان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر علوی، در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه خبر، در تشریح جرئیات حادثه گفت: پیش از وقوع حادثه اطلاع داده شد در نزاعی که اتفاق افتاده قرار است تعدادی مصدوم برای معالجه به بیمارستان منتقل شود و از این رو بنابر مصوبه بیمارستان که مقرر است قبل از حضور این افراد، پلیس در بیمارستان مستقر شود این اتفاق افتاد و پیش از ورود مصدومان نزاع به بیمارستان با هماهنگی قبلی، پلیس و نیرو‌های حفاظتی در بیمارستان مستقر شدند، اما متاسفانه حادثه در اتاق احیاء و هنگام درمان یکی از بیماران روی داد.

دکتر علوی با بیان اینکه در این گونه موارد هماهنگی با نیروی انتظامی برای استقرار در بیمارستان انجام می‌گیرد گفت: در این مورد هم این هماهنگی انجام شد، اما نکته قابل توجه اینجاست که ضاربان پس از ورود به بیمارستان فرار می‌کنند و قسمت داخل بیمارستان که محل استقرار نیرو‌های پلیس است در تصاویر مشخص نیست.

وی تاکید کرد: علت فرار اوباش هم حضور نیرو‌های انتظامی در بیمارستان بود که بلافاصله وارد عمل شدند.

رئیس بیمارستان پورسینای رشت با قدرانی از تلاش نیرو‌های انتظامی گفت: نبود این نیرو‌ها می‌توانست به حادثه دلخراش منجر شود.

دکتر علوی گفت: در این حادثه ۳ نفر مصدوم شدند که دو تن از آنان از همراهان یکی از ضاربان بودند و یک نفر هم از همراهان یکی از بیماران بود که خوشبختانه پس از درمان از بیمارستان مرخص شد.


 
 
برچسب ها: حادثه ، اوباش ، بیمارستان ، رشت
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۶°