مسابقات جهانی آیواز ۲۰۲۰ لغو شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:33 - جمعه 02 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۹۱۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
فدراسیون بین المللی ورزش‌های ویلچری و قطع عضو از لغو رقابت‌های ۲۰۲۰ آیواز خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 مسابقات جهانی آیواز که پیش از این قرار بود از ۱۰ تا ۱۷ دسامبر (۲۰ تا ۲۷ آذر) در تایلند برگزار شود به دلیل پاندمی و انتشار ویروس کووید ۱۹ و شرایط ناپایدار در جهان لغو شد.
 رئیس فدراسیون بین المللی در این باره گفت: برای ما تصمیم گیری در مورد لغو بازی‌های جهانی دشوار بود و از این بابت بسیار ناراحت هستیم چرا که برای برگزاری این رقابت‌ها و حضور ورزشکاران و تیم‌ها برنامه ریزی و تلاش‌های فراوانی صورت گرفته بود.
 وی ادامه داد: در سراسر جهان محدودیت‌هایی در خصوص مسافرت و روند قرنطینه وجود دارد که در نهایت منجر به تصمیم لغو مسابقات شد. ما در حال رایزنی با انجمن ورزش‌های معلولین تایلند هستیم تا دوره بعدی این مسابقات در سال ۲۰۲۳ به میزبانی این کشور برگزار شود.
 رئیس فدراسیون بین المللی در پایان گفت: برای تمام حمایت‌ها و تلاش‌هایی که برگزار کنندگان این رقابت‌ها در تایلند انجام داده اند بسیار سپاسگزار هستیم. امیدواریم که بتوانیم در آینده نزدیک این مسابقات را در همین کشور برگزار کنیم.
 گفتنی است دوره قبلی این مسابقات در سال ۲۰۱۹ در شارجه امارات برگزار شد.
برگزاری رقابت‌های جهانی آیواز ۲۰۲۰ در ابتدا در فوریه برنامه ریزی شده بود که به دلیل پاندمی کرونا ابتدا به آوریل و سپس به دسامبر موکول و در نهایت با تصمیم مسئولان فدراسیون بین المللی برگزاری آن لغو شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۱°