دلایل لغو مجوز فعالیت روزانه خودروهای سنگین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:20 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۱۹۲۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: برای دارندگان خودروهای سنگین ضوابطی جهت تردد بیشتر در شهر تعیین شد، اما چون این ضوابط رعایت نشد، مجوز افزایش فعالیت در روز آنها هم ملغی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حمیدی گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: تردد خودرو‌های سنگین در کلانشهر تهران مبتنی بر ضوابطی است که مصوب شورای ترافیک شهر تهران بوده که بر اساس آن، محدوده ساعت ۱۱ شب تا ۶ صبح برای فعالیت این خودرو‌ها تعیین شده است.

او ادامه داد: مشکل این تردد‌ها از جایی شروع شد که اصناف فعال در حوزه خودرو‌های سنگین اعلام کردند این بازه زمانی برای فعالیتشان کافی نبوده و برخی طرح‌های آن‌ها زمان بیشتری برای حمل برخی لوازم و ابزار‌های مورد نیاز می‌طلبد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: این اصناف با راهنمایی و رانندگی شهرتهران توافقنامه‌ای بر همین مبنا امضا کردند که طی آن به رعایت شروطی برای ادامه فعالیتشان طبق درخواستی که داشتند ملزم شدند.

او تاکید کرد: مجهزتر کردن خودروها، نصب سیستم‌های ایمنی پیشرفته، نصب سامانه نظارتی و "جی پی اس" خودرو، تمرکز بر معاینه دقیق فنی از جمله شروط طرح شده بود که متاسفانه دارندگان خودرو‌های سنگین با رعایت نکردن موارد باعث لغو توافقنامه شدند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°