کاهش مدت خدمت سربازی در مناطق غیر بومی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:59 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۲۱۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح در اطلاعیه‌ای متناسب سازی مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه بومی و غیربومی را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر این اساس مدت خدمت کارکنان وظیفه بومی و غیربومی؛ در مناطق امنیتی درگیر و جزایر طرح نازعات ۱۷ ماه خواهد بود. مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه غیربومی در مناطق عادی و مناطق عملیاتی و امنیتی غیر درگیر، محروم و بد آب و هوا، مرزی و سایر جزایر خلیج فارس، ۲۱ ماه خواهد بود. مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه بومی در مناطق عملیاتی و امنیتی غیردرگیر، محروم و بد آب و هوا، مرزی و سایر جزایر خلیج فارس ۲۱ نیز ماه تعیین شده است.
مدت خدمت دوره ضرورت برای کارکنان وظیفه بومی در مناطق عادی ۲۴ ماه خواهد بود. مدت خدمت کارکنان وظیفه بومی و غیربومی شاغل در یگان‌های حفاظت دستگاه‌های دولتی هم به تناسب منطقه‌ای که در آن خدمت  می‌نمایند، همانند کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح خواهد بود.
مدت خدمت برای مشمولین امریه دار در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی هم کماکان ۲۴ ماه خواهد بود.
مطابق مقررات ابلاغی، همه کارکنان وظیفه‌ای که فاصله شهر یا روستای محل سکونت تا محل خدمت آنان بیش از ۵۰ کیلومتر باشد، غیربومی و کمتر از ۵۰ کیلومتر بومی محسوب می‌گردند.
این مقررات برای مشمولین وظیفه‌ی اعزامی از تاریخ  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
به بعد اجرا می‌گردد. مدت خدمت کارکنان وظیفه حین خدمت و کلیه مشمولین وظیفه‌ای که در آبان ماه سال ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند در شمول مقررات قبلی خواهند بود.
برچسب ها: سربازی ، کاهش ، غیربومی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°