دریادار خانزادی: امنیت ما عاریه ای نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:41 - دوشنبه 05 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۲۴۱۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: در همه حوزه‌ها از جمله شناور‌های سطحی، پروازی‌ها، پرنده‌های بدون سرنشین تلاش فراوانی انجام شده و تا پایان سال، هرماه اخبار خوبی از سامانه‌های دفاعی می‌شنوید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 خانزادی، با اشاره به نام‌گذاری سال با عنوان جهش تولید از سوی رهبر انقلاب گفت: جهش تولید در نیرو‌های مسلح جهش در تولید امنیت و وظیفه ارتش تولید امنیت است.

وی ادامه داد: امنیت اگر عاریه‌ای باشد بسیار شکننده خواهد بود. تسلیحات، تجهیزات، مهمات و هر چیزی که برای برقراری امنیت نیاز باشد تا زمانی که از کشوری ثالث خریداری شود و تا زمانی که آن کشور تجهیزات می‌دهد، امکان برقراری امنیت دارید؛ اما اگر پشتیبانی و تجهیزات نداد، امنیت از دست رفتنی است.

فرمانده نیروی دریایی با تاکید بر اهمیت بومی بودن امنیت، تصریح کرد: امنیت نباید عاریه‌ای باشد و از طرفی وقتی می‌گوییم جهش تولید در کار ما وجود دارد یعنی موضوع جهش قدرت دفاعی، جهش توان رزم و جهش در تولید امنیت به عنوان کالایی ارزشمند است که اگر نباشد بسیاری از دستاورد‌ها از بین می‌رود.

دریادار خانزادی گفت: مصادیق جهش تولید در امنیت را امسال حتماً مشاهده خواهید کرد، چون تلاش وافری پای کار آمده است.

وی ادامه داد: در همه حوزه‌ها از جمله شناور‌های سطحی، پروازی‌ها، پرنده‌های بدون سرنشین تلاش‌های فراوانی انجام شده و تا پایان سال مرتب در هر چند ماه اخبار خوبی در مورد یک سامانه جدید می‌شنوید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این نشان می‌دهد موضوع جهش تولید در نیرو‌های مسلح، ارتش ایران به ویژه نیروی دریایی با چه اهتمامی دنبال می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۳°