قالیباف: سیستان و بلوچستان "گنج پنهان" است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:53 - جمعه 07 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۲۴۱۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
رئیس مجلس شورای اسلامی که به چابهار سفر کرده است، استان سیستان و بلوچستان را گنج پنهان توصیف کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی پس از ورود به چابهار بیان این که حضور در استان سیستان و بلوچستان پیرو نظارت‌های میدانی مجلس انجام می‌شود، گفت: حد اقل یک ماه پیش از حضور در هر استان برای نظارت میدانی، موضوعات مختلف استان در مجلس با حضور کمیسیون‌های مربوطه و نیز استاندار، مجمع نمایندگان استان و نیرو‌های جهادی استان بررسی می‌شود.

وی افزود: در بررسی‌های پیش از سفر گزارش‌های دیوان محاسبات و سازمان بارزسی از پروژه‌های استان نیز مورد توجه قرار می‌گیرد و در حین سفر هم بررسی میدانی این گزارش‌ها در دستور کار است و در پایان سفر هم یک جمع بندی با حضور بخش‌های مختلف خواهیم داشت.

رئیس مجلس تاکید کرد: تصمیم‌هایی که در این نظارت‌های میدانی گرفته می‌رشود در پرتال مجلس قرار داده می‌شود و پیگیری‌های بعدی این تصمیم‌ها نیز در تهران ادامه می‌یابد.

قالیباف افزود: امیدوارم این نظارت میدانی بتواند تحرک بیشتری را به پروژه‌های نیمه تمام بدهد و بتوانیم به این استان که در ظاهر محرومیت دارد، اما در واقع دارای ظرفیت‌های بزرگ و مهمی است و در حوزه ترانزیت، شیلات، صنعت، گردشکری و کشاورزی ظرفیت‌های خوبی دارد و گنج پنهانی است، خدمت بیشتری انجام دهیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۲°