آغاز نام نویسی بیمه تکمیلی هنرمندان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:48 - چهارشنبه 07 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۲۵۱۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر از ۲۲ مهر در سراسر کشور آغاز شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به منظور تکمیل زنجیره خدمات بیمه‌ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در یک مرحله (بدون تمدید) به مدت ۱۰ روز از ۹۹/۰۷/۲۲ تا ۹۹/۰۸/۰۲ از طریق وب سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir انجام خواهد شد.

براساس قرارداد منعقد شده با "بیمه سرمد" خدمات بیمه تکمیلی همانند سال گذشته در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حق بیمه متفاوت ارائه می‌شود. براین اساس متقاضیان جدید می‌توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آن‌ها از سوی صندوق تمدید شد با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل) طرح فعلی خود، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می‌شوند.

اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و بقیه هزینه بر عهده صندوق است.

قرارداد بیمه تکمیلی از ۹۹/۰۷/۰۱ تا ۱۴۰۰/۰۶/۳۱برقرار است و تمام خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو ارائه می‌شود.

بر اساس مقررات، ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی منوط به ثبت نام در سامانه هنر کارت است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °