فرمانداران اهر، زبرخان، فاروج و خرامه منصوب شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:14 - يکشنبه 04 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۲۵۵۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۱
با حکم وزیر کشور؛
وزیر کشور با صدور حکمی فرمانداران شهرستان‌های اهر، زبرخان، فاروج و خرامه را منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی در حکمی رسول خدابخش بناب را به سمت فرماندار شهرستان اهر منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به رسول خدابخش بناب آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان شرقی به سمت فرماندار شهرستان اهر منصوب می‌شوید.

وزیر کشور افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

همچنین عبدالرضا رحمانی فضلی در حکمی سید یحیی سلیمانی را به سمت فرماندار شهرستان زبر خان منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به سید یحیی سلیمانی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان زبرخان منصوب می‌شوید.

وزیر کشور افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

عبدالرضا رحمانی فضلی همچنین در حکمی ابوالحسن نجفی حاج تقی را به سمت فرماندار شهرستان فاروج منصوب کرد.

در حکم دکتر رحمانی فضلی خطاب به ابوالحسن نجفی حاج تقی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی به سمت فرماندار شهرستان فاروج منصوب می‌شوید.

وزیر کشور در حکم خود آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

همچنین عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمدرضا ابرهیمی را به سمت فرماندار شهرستان خرامه منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به محمدرضا ابراهیمی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار فارس به سمت فرماندار شهرستان خرامه منصوب می‌شوید.

وزیر کشور در این حکم افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰°    ۲۲°