استاندار تهران و جزئیات استفاده کارمندان از ظرفیت دورکاری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:29 - شنبه 10 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۲۵۸۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
استاندار تهران گفت: بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنانی که در گروه‌های آسیب پذیر قرار دارند در اولویت دورکاری قرار دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر اجرای دورکاری بانوان دارای شرایط خاص و فرزند خردسال در دستگاه‌های اجرایی استان تهران تاکید کرد.
استاندار تهران در خصوص دورکاری کارمندان گفت: بر اساس تصمیم سازمان استخدامی کشور طی بخشنام‌های در خرداد ماه گذشته دستگاه‌هایی که زیرساخت‌های لازم را برای انجام دورکاری دارند با اولویت برای کسانی که دارای بیماری‌های زمین‌های هستند و کسانی که سن بالای ۶۰ سال دارند و بانوان باردار و مادران شیرده از ظرفیت دورکاری استفاده کنند تا تراکم رفت و آمد کمتر شود.
وی در خصوص اعمال محدودیت‌های بیشتر در استان تهران گفت: در استان محدودیت‌های اعمال شده تداوم پیدا می کند و امیدواریم با تداوم آن‌ها و انجام تست‌های غربالگری اضافی در استان تهران بتوانیم شناسایی به موقع و قرنطینه را انجام دهیم
 محسنی بندپی در رابطه با ظرفیت بیمارستان‌های تهران افزود: ما در استان تهران ۱۴ هزار تخت بیمارستانی داریم که هم اکنون ۵ هزار تخت بیمارستانی پر است این عدد عدد بزرگی برای بستری‌ها و مبتلایان است و باید تلاش کنیم کاهش پیدا کند و به دستور العمل‌های ستاد مقابله با کرونا توجه ویژه صورت بگیرد.
برچسب ها: کرونا ، دورکاری
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۴°