اعلام آمادگی بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در پذیرش بیماران کرونایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:43 - چهارشنبه 07 آبان 1399
کد خبر : ۸۰۲۵۹۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸
رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در سراسر کشور برای اجرای فرمان فرمانده معظم کل قوا با ظرفیت کامل بیماران کرونایی را پذیرش می‌کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار «حسن عراقی زاده» افزود: برای اجرای فرمان فرمانده معظم کل قوا به سرلشکر «محمد حسین باقری» و در ادامه خدمات نیرو‌های مسلح از بدو شیوع کرونا، بیمارستان‌های نیرو‌های مسلح در سراسر کشور با ظرفیت کامل بیماران کرونایی را پذیرش و درمان می‌کنند.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: در صورت درخواست ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا علیه السلام ستاد کل نیرو‌های مسلح، نیرو‌های مسلح آماده راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی هستند.

دبیر قرارگاه بهداشتی و درمانی حضرت امام رضا علیه السلام یادآور شد: فرماندهان سازمان‌های نیرو‌های مسلح تدابیر لازم را برای تقویت ظرفیت و آمادگی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در ابعاد نیروی انسانی، تامین تجهیزات تخصصی مورد نیاز و حمایت‌های مالی اتخاذ نموده‌اند.

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: سازمان‌های نیرو‌های مسلح با اهتمام جدی و تلاش مضاعف، تحقق دستورات فرمانده معظم کل قوا را در راه کمک به هم وطنان به ویژه در زمینه کنترل پیامد‌های ناشی از گسترش بیماری کرونا در دستور کار قرار داده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر امروز پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، چهار هزار و ۶۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و دو هزار و ۳۱ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۵۱۷ هزار و ۸۳۵ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت هم گفت: تاکنون ۴۱۸ هزار و ۵۴ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. همچنین ۴ هزار و ۶۷۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون چهار میلیون و ۴۲۶ هزار و ۷۷۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
متاسفانه ۲۵۶ نفر از هموطنان نیز بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
برچسب ها: کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۳°