دکتر زالی: نقش مسئولان به اندازه مردم است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 01 تير 1400
کد خبر : ۸۰۲۷۲۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا کلانشهر تهران گفت: همان اندازه که مردم در کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا نقش دارند به همان اندازه دولت و مسئولان دولتی در ارایه تسهیلات نقش دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
دکتر زالی در حاشیه جلسه مشترک با مسئولان نیروی انتظامی افزود: تنها مردم بازیگر این موضوع نیستند و نباید مردم را درخصوص بیماری کرونا اگر مشکلی هست، شماتت کنیم.

وی گفت: برای اقشار کم درآمد بایستی ساز و کاری از سوی مسئولان درنظر گرفته شود که ماسک‌هایی به صورت رایگان یا با هزینه کم در اختیار این اقشار قرار دهند.

دکتر زالی افزود: در ستاد مقابله با کرونا کلانشهر تهران با طرح نذر سلامتی خیرین وارد گود شدند و توانستیم تا حدودی نیاز برخی از اقشار کم درآمد را که نمی‌توانند ماسک و سایر لوازم بهداشتی را تهیه کنند، در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

وی گفت: طبیعتا نقش اصلی برعهده وزارت صنعت، معدن و تجارت است که بایستی برای توزیع ماسک‌های ارزان قیمت و رایگان تلاش کند.

رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا کلانشهر تهران افزود: به هر صورت تهیه ماسک ارزان قیمت به مراتب بهتر از هزینه بستری و درمان کرونا برای شهروندان است.

دکتر زالی از بیمه‌ها نیز خواست در بحث پیشگیری همکاری کنند، زیرا هزینه پیشگیری به مراتب کمتر از پرداخت هزینه بستری است و بایستی ستاد ملی مقابله کرونا درخصوص نقش جدی بیمه‌ها در مقابله با بیماری کرونا دستورالعملی را تعریف کند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °