پرداخت ۳.۵ میلیارد تومان پاداش بازنشستگان سال ۹۸
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:07 - سه‌شنبه 04 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۲۷۷۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه‌ای خطاب به دستگاه‌های اجرایی، سه هزار و ۴۵۸ میلیارد تومان را بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۱۳۹۸ تخصیص داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: اعتبار این ابلاغیه بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال ۱۳۹۸ دستگاه‌های اجرایی به بازنشستگان است.
 
"محمدباقر نوبخت" افزود: اعتبارات به دستگاه‌های اجرایی با رعایت قوانین و مقررات پرداخت می شود. تخصیص اعتبار موضوع این ابلاغیه به میزان ۱۰۰ درصد تعیین شده است.

بر این اساس دستگاه‌های اجرایی موظف شده اند، برای پرداخت به ذینفع نهایی مشخصات کامل افراد مشمول دریافت پاداش پایان خدمت تا پایان سال ۱۳۹۸، شامل کدملی، تاریخ بازنشستگی، شماره حساب بانکی، مبلغ پرداختی و دستگاه محل خدمت را با امضا ذیحساب به وزارت امور اقتصادی و دارایی و این سازمان اعلام کند.
مسوولیت درستی اطلاعات یاد شده و تعیین میزان پاداش پایان خدمت قابل پرداخت به هر فرد با آن دستگاه اجرایی است.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور یکم تیرماه در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی خود درباره پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان گفت: پیش از این برای پرداخت هرچه سریع‌تر پاداش پایان خدمت کارکنان از سوی سازمان برنامه و بودجه به دستگاه‌ها ابلاغ شد تا بوسیله فروش اموال مازاد نسبت به پرداخت این بدهی اقدام کنند.

وی اضافه کرد: دستگاه‌ها اعلام کردند که اموال مازادی برای واگذاری و پرداخت پاداش پایان خدمت در اختیار ندارند، بر همین اساس سازمان برنامه و بودجه تاکید دارد، چه برای سازمان‌هایی که امکان واگذاری اموال مازاد را در اختیار دارند و چه سایر دستگاه‌ها پاداش پایان خدمت کارکنان با پشتیبانی این سازمان حداکثر تا پایان مهر ماه جاری پرداخت شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۹°