فعلا قیمت بلیت هواپیما به روال قبل است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
17:43 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۲۹۱۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور گفت: فعلا مقرر شده هفته آینده هم قیمت‌ها به روال قبل باشد سازمان از ایرلاین‌ها درخواست کرده صورت حساب‌های مالی سال ۹۷، ۹۸ و شش ماهه اول ۹۹ را ارسال کنند بعد از بررسی درآمد و هزینه آن‌ها تصمیم گیری می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جلالی معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور در گفتگو با شبکه خبر گفت: سازمان اختیارات لازم جهت برخورد با ایرلاین‌ها را دارد و ایرلاین‌ها باید خودشان را با سیاست‌های سازمان تطبیق دهند.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور  گفت: فعلا مقرر شده هفته آینده هم قیمت‌ها به روال قبل باشد سازمان از ایرلاین‌ها درخواست کرده صورت حساب‌های مالی سال ۹۷، ۹۸ و شش ماهه اول ۹۹ را ارسال کنند بعد از بررسی درآمد و هزینه آن‌ها تصمیم گیری می‌شود.

او گفت: فعلا که افزایش قیمت نداشته اند و ایرلاین‌ها سعی کرده اند در دامنه نرخی که دارند فعالیت کنند، توجه دارید که با توجه به عرضه و تقاضاست که قیمت‌ها تعریف می‌شود، اما تا الان افزایش قیمتی نداشته اند و در صورتی که تخلف کنند مطمئن باشید با آن‌ها برخورد می‌شود.

جلالی گفت: هدف سازمان‌ها حفظ ایرلاین هاست و قرار شده دولت به طریقی از ایرلاین‌ها حمایت کنند تا در سال آینده تعداد صندلی‌ها کاهش پیدا نکند.
 
برچسب ها: پیگیری ، هوانوردی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°