بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:18 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۰۰۴
تاریخ انتشار : جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در بیانیه ای اقدام غیرقانونی آمریکا درخصوص تحریم این اتحادیه را محکوم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ،اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام غیرقانونی آمریکا درخصوص تحریم این اتحادیه اعلام کرد: اعضای اتحادیه رادیو تلویزیون اسلامی مصمم تر از گذشته رسالت رسانه ای خود یعنی اطلاع رسانی دقیق و شفاف، دفاع از مقدسات و مصالح امت اسلامی و ارزش های انسانی و حمایت از مظلومین جهان را با قوت بیشتر به پیش خواهد برد و به ملت های جهان اعلام می کنیم ما صدای مظلومیت شما در دنیا خواهیم بود.

متن بیانیه اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مطلع شدیم دولت ایالات متحده آمریکا در یک اقدام غیر قانونی و به دور از عرفیات و قوانین بین المللی، اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی را به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا مورد تحریم قرار داده است.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به عنوان یک سازمان بین المللی غیردولتی و به هیچ کشوری و سازمانی وابسته نبوده و رسالت آن ابلاغ پیام وحیانی اسلام اصیل و خبررسانی صحیح و به دور از هیاهوی کاذب استکبار جهانی و شفاف سازی و دفاع از ارزش های اسلامی و انسانی و دفاع از بشریت و مظلومین جهان می باشد.

رسانه های عضو اتحادیه جزء پاک ترین ، سالم ترین، صادق ترین و با اخلاق ترین رسانه های دنیاست، رعایت اخلاق جامعه، امنیت اخلاقی خانواده ، صداقت در اطلاع رسانی جزء اصول سیاسی این سازمان است.

اتهام زنی به این جریان رسانه ای سالم، پاک، صادق و محبوب انسان ها از طرف کسانی که سال ها مسیر یک طرفه رسانه ای در اختیار آن ها بوده و آن ها با دروغ پردازی های خود افکار مردم دنیا را به انحراف هدایت کرده و شعار دروغین آزادی اندیشه و بیان فقط پوششی برای نشر اکاذیب و طرح غیر واقعیت ها در جهان بوده است ، هیچ رسانه ای حق گویی را برنمی تابند و به دنبال خاموش کردن صداهای حقیقت و واقعیت هستند.

اعضای اتحادیه رادیو تلویزیون اسلامی با محکوم کردن این اقدام غیرقانونی آمریکا مصمم تر از گذشته رسالت رسانه ای خود یعنی اطلاع رسانی دقیق و شفاف، دفاع از مقدسات و مصالح امت اسلامی و ارزش های انسانی و حمایت از مظلومین جهان را با قوت بیشتر به پیش خواهد برد و به ملت های جهان اعلام می کنیم ما صدای مظلومیت شما در دنیا خواهیم بود.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°