شیوه‌های اعمال مدیریت صحیح و مناسب در مقابله با کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:12 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۰۶۷
تاریخ انتشار : شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران اعلام کرد: شرایط فعلی و چالش های نوینی که در عرصه مقابله با این ویروس وجود دارد، می طلبد همه دستگاه ها مجددا با فرض یک آرایش شبه جنگی، وارد میدان شوند و همه بضاعت دستگاه ها در زمره ممارست ستاد ملی قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

علیرضا زالی در برنامه تیتر امشب با بیان این مطلب گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا ظرفیت نهادی نوین، فرابخشی و بین نهادی مستقل دارد.

او با اشاره به دیدار امروز رئیس و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا با رهبر انقلاب افزود: یکی از نکاتی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند شکل گیری یک عقبه میدانی برای ستاد ملی مقابله با کرونا بود.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران ادامه داد: چهره فراگیر، متکثر و فرسایشی که این ویروس در کشور ایجاد کرده، به گونه ای است که بخش زیادی از توان و استطاعت دستگاه های اجرایی مصروف شده است.

او گفت: با توجه به ازمان و فرسایشی بودن این فرایند، لازم است که با طراوت و بازآرایی جدید، همه دستگاه های اجرایی و ذیربط، حول مصادیق و منویات مجموعه ستاد ملی فعالیت کنند.

دکتر زالی تاکید کرد: شرایط فعلی و سختی، صعوبت و چالش های فراسویی و نوینی که در عرصه مقابله با این ویروس وجود دارد، به گونه ای اقتضا می کند که همه دستگاه ها مجددا با فرض یک آرایش شبه جنگی، وارد میدان شوند و همه بضاعت دستگاه ها در زمره ممارست ستاد ملی قرار گیرد.

دکتر زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در ادامه اعلام کرد: به دلیل داشتن ساختار منسجم و توانمند بهداشتی، بارها مورد ستایش سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته ایم.

به گفته او مردم عزیزمان باید بیشتر به فرزندانشان در مراکز درمانی اعتماد کنند و در امر بیماریابی یاریگر جوانان خود باشند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران تاکید کرد: با بیماریابی سریع و درمان زودرس، مراجعه بیماران بدحال با شرایط وخیم به مراکز درمانی کمتر خواهد شد و باعث می شود از بار این مراکز کاسته شود.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°