ادامه درگیری‌ها در قره باغ
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:33 - سه‌شنبه 04 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۰۸۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
درگیری میان نیرو‌های جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه "قره باغ "همچنان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان امروز در بیست و نهمین روز درگیری‌های ارتش ارمنستان و جمهوری آذربایجان اعلام کرد: در شبانه روز گذشته، عملیات نظامی درخط مقدم در مسیر‌های "آغدره، خوجاوند، فضولی، هادروت، قوبادلی و لاچین " به شدت ادامه داشت.

بر اساس این گزارش نیرو‌های ارمنستان با، تانک، خمپاره و توپ به سمت نیرو‌های جمهوری آذربایجان شلیک کرده اند و یگان‌های ارتش جمهوری آذربایجان هم عملیات رزمی خود را در مسیر‌های اصلی مطابق با برنامه عملیاتی ادامه داده و مناطق تحت کنترل خود را گسترش دادند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان افزوده است: نیرو‌های این کشور مقاومت دشمن را در مناطق خوجاوند، قوبادلی و لاچین درهم شکسته و به سمت مواضع جدید در جهات مختلف پیشروی کرده اند.

براساس این گزارش براثر حملات ارتش جمهوری آذربایجان تعداد زیادی از نیرو‌های ارمنستان کشته و زخمی شده اند وواحد‌های گردان یکم هنگ ۵۴۳ نیرو‌های مسلح ارمنستان که به قوبادلی آورده شده بودند با متحمل شدن خسارات زیاد عقب نشینی کردند.

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرده است در نتیجه عملیات ارتش جمهوری آذربایجان، تعداد زیادی از نیرو‌های دشمن در مناطق مختلف جبهه کشته و زخمی شده ومقدار قابل توجهی از تجهیزات نظامی هم منهدم شده است.

در حال حاضر، جنگ در امتداد خط مقدم ادامه دارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۹°