رتبه بندی معلمان قبل از تصویب بودجه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:40 - دوشنبه 03 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۴۳۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان به کمیسیون اجتماعی دولت ارسال شده و قرار است پس از تصویب، به صحن هیئت دولت ارائه شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 حاجی میرزایی در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر با اشاره به دو نوبت رتبه بندی حقوق معلمان از سال ۹۵ با استفاده از امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری، افزود: از اسفند ماه سال گذشته که افزایش حقوق بصورت عمومی برای همه‌ی مستخدمان کشوری صورت گرفت لازمه بازنگری در رتبه بندی معلمان احساس شد. با همکاری سازمان برنامه و بودجه بازنگری انجام شد و با سنجش برخی صلاحیت‌ها از قبیل صلاحیت عمومی، تخصصی و حرفه‌ای پیش نویس لایحه تصویب شد که در آن افزایش ها به یکی از رتبه های مورد نظر اختصاص داده می شود.
 
وی گفت: تلاش می‌کنیم تا پیش از نهایی شدن فصل بودجه، این لایحه به مجلس ارائه شود.
 
حاجی میرزایی درباره سوءبرداشت ها از اظهارات اخیرش افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، امسال از لحاظ آموزشی سال خاصی است و شرایط خاصی دارد.

وی گفت: در گذشته فرایند آموزش تحت نظارت بود و دانش آموزان در مدرسه حضور داشتند و مطمئن بودیم که فرایند آموزش در حال انجام است.

در جلسه ای که با معاونین و مدیران کل وزارت خانه داشتم عنوان کردم که امسال سال خاصی است و ما دیگر نمی توانیم با روش‌های گذشته آموزش را دنبال کنیم و باید مطمئن بشویم که همه دانش آموزان به آموزش با کیفیت دسترسی دارند.

حاجی میرزایی افزود: مخاطب من معاونین و مدیران کل بودند و خطا در برداشت از این بیان صورت گرفته است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: مخاطب صحبت من معلمان نبودند. آن‌ها در این شرایط کاری کرده اند کارستان و تلاش بیشتری از خود بروز داده اند و همه ما قدردان آن‌ها هستیم.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°