مشکل تطهیر و دفن اموات نداریم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:26 - سه‌شنبه 04 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۴۴۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با بیان اینکه مشکل تطهیر و دفن اموات نداریم؛ گفت: سازمان بدون تعطیلی هستیم وشهروندان به جای توجه به شایعه‌ها، شیوه نامه را رعایت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سعید خال - مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در ارتباط با برنامه پیگیری شبکه خبر در خصوص اوضاع اجساد کرونایی گفت: مردم به اخبار و شایعه‌های فضای مجازی توجه نکنند و به جای آن از مردم می‌خواهیم در تدفین عزیزان خود حتما شیوه نامه‌ها را رعایت کنند.
وی افزود: تمام کارکنان ما در ساعات غیر کاری هم با تمام توان در خدمت مردم هستند. در روز‌های عادی تهران بیش ۲۰۰ فوتی روزانه داشت و با اضافه شدن میانگین ۱۰۰ فوتی کرونایی وضع شلوغی داریم، اما مردم اگر مراعات کنند، این روز‌ها را سپری خواهیم کرد.
خال تصریح کرد: ۲۵۰ روز است که در سازمان بهشت زهرا (س) در بحران هستیم و همکاران ما از ابتدای صبح شروع به فعالیت می‌کنند و تا خارج از ساعت اداری فعالیتشان ادامه دارد.
وی افزود: در حال حاضر برای تدفین و تطهیر اموات مشکلی وجودندارد، اما این بدان معنا نیست که در بحران نباشیم؛ آمار متوفیان در بهشت زهرا (س) افزایش یافته است و این موضوع تجهیزات و نیروی اضافه می‌خواهد، اما کارکنان ما بدون تعطیلی در این ۸ ماه در این مکان فعالیت می‌کنند. سعید خال افزود:از ۱۶ درب بهشت زهرا (س)، ۱۴ درب آن بسته و فقط دو درب آن باز است. این دو درب برای تدفین اموات و رفت وآمد خانواده متوفی است، اما از مردم می‌خواهیم از رفت وآمد غیر ضروری به بهشت زهرا (س) خودداری کنند.
برچسب ها: بهشت زهرا ، کرونا ، خال
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۰°