پرداخت یک میلیون و ۵۲ هزار نفر ماه، بیمه بیکاری تا پایان اردیبهشت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:16 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۶۵۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی گفت: برای کمتر شدن آمد و شد به مراکز بیمه، سامانه بیکاری جدید زیرسامانه جامع روابط کار راه اندازی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شکوری در ارتباط تصویری با برنامه پیگیری شبکه خبر با بیان اینکه تا پایان سال ۹۸، ۷ استان به صورت مکانیزه امکان معرفی بیکار از طریق سیسم انجام می‌شد، افزود: فردی که بیکار می‌شود، ۳۰ روز مهلت دارد تا  درخواست خود را به اداره کار ارائه و اعلام کند که من بیکار تا شرایطش بررسی شود.

مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی در ادامه با اشاره به اینکه وظیفه اصل درخواست، تشکیل پرونده و حائز شرایط دریافت بیمه بیکاری به عهده ادارات کار کشور است،گفت: وظیفه برقراری بیمه بیکاری بر عهده سازمان تامین اجتماعی است. 

شکوری افزود: یک میلیون و ۵۲ هزار نفر ماه، بابت ایام کرونا و براساس مصوبه ستاد ملی کرونا از اسفند تا پایان اردیبهشت مقرری پرداخت شد.

مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی: برای کمتر شدن آمد و شد به مراکز بیمه، سامانه بیکاری جدید زیرسامانه جامع روابط کار راه اندازی و درخواست افرادی که بر اثر کرونا بیکار شده و امکان بازگشت به کار ندارند به صورت غیرحضوری رسیدگی می‌شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°