ریزش قیمت دلار و سکه در بازار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:42 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۷۰۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
در آخرین روز هفته، قیمت هر دلار آمریکا با ۴ هزار تومان کاهش، وارد کانال ۲۴ هزار تومان و قیمت هر سکه بهار آزادی با افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی، ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نرخ دلار در صرافی ملی ایران امروز با کاهشی بیش از ۴۰۰۰ تومان به کمتر از ۲۵ هزار تومان رسیده است.

درحالی قیمت دلار در صرافی‌های رسمی طی ساعات گذشته وارد کانال ۲۴ هزار تومانی شده که خریداری در صرافی‌ها حتی برای قیمت‌ها در کانال ۲۵ هزار تومان نیز وجود ندارد و اکثر مردم دربازار فروشنده هستند.

از عصر دیروز تعداد زیادی از مردم در حال فروش ارز‌های خود به دلیل ترس از ریزش بیشتر قیمت‌ها هستند؛ آن‌ها می‌گویند از شنبه و با آغاز فعالیت شرکت‌ها احتمالاً ریزش قیمت‌ها بیشتر خواهد شد.

ریزش قیمت‌ها به بازار سکه و طلا نیز رسید در حالی که روز پنجشنبه انس جهانی طلا در مقایسه با دیروز افزایش داشته و به ۱۹۱۶ دلار رسید، اما در بازار داخلی به دلیل افت محسوس نرخ ارز، قیمت طلا و سکه کاهش یافت.

قیمت سکه دیروز ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود، اما امروز با کاهش ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی به ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. با این افت قیمت، حباب هر سکه از یک میلیون و ۷۵۰ هزارتومان به ۷۰۰ هزار تومان کاهش یافت.

همچنین امروز هر عدد نیم سکه با ۵۰۰ هزار تومان کاهش به قیمت ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، هر ربع سکه با ۳۰۰ هزار تومان کاهش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی با ۱۵۰ هزار تومان کاهش ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

هم اکنون هر مثقال طلای آبشده با ۵۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز با قیمت ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۱۴۰ هزار تومان کاهش با قیمت یک میلیون و ۱۹۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۰°