رژیم خبیث آمریکا دچار بی اعتباری و رسوایی جهانی شده است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:41 - دوشنبه 03 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۷۷۸
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
سردار نقدی؛
معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: رژیم خبیثی که خون حاج قاسم عزیز را ریخت گرفتار بی اعتباری بی سابقه و رسوایی جهانی شد که حالا حالا‌ها ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران، در گفتگویی درباره انتخابات ریاست جمهوری رژیم آمریکا گفت: این انتخابات و رفتار‌های کاندیدا‌ها و طرفداران آن‌ها، بار دیگر چهره وحشی دموکراسی آمریکایی را برای جهانیان به نمایش گذاشت و ماهیت این رژیم را برملا کرد. آنچه برای همه مردم جهان مسلم شد اجماع هر دو طرف متخاصم در آمریکا بر متقلبانه بودن این رژیم و آشفتگی و ناپایداری بی سابقه این رژیم جنایتکار است.

سردار نقدی افزود: خدارا شکر رژیم خبیثی که خون حاج قاسم عزیز را ریخت گرفتار بی اعتباری بی سابقه و رسوایی جهانی شد که حالا حالا‌ها ادامه خواهد داشت؛ هم ترامپ قاتل و هم بایدن که از این قتل و جنایت صریحا حمایت کرد دچار مخمصه‌ای شده اند که انشالله به مرگ این رژیم منتهی خواهد شد.

وی با اشاره به برخی جریانات داخلی که هنوز بر طبل مذاکره می‌کوبند هشدار داد و اقزود: جریانات داخلی هم که در کشور با تخطئه‌ی جهاد حاج قاسم در سوریه و عراق و نوای سازش با آمریکا خون به دل حاج قاسم کردند، منتظر چنین مجازات و رسوایی از سوی خداوند باشند و آن‌هایی که میخواهند از رفتن سگ زرد و آمدن شغال دستمایه‌ای برای کوک کردن دوباره نوای سازش درست کنند باید بدانند که مردم ایران عاقلند و از حوادث درس می‌گیرند و سرنوشت اقتصاد و معیشت خود را به ارتباط با یک رژیم در حال سقوط و درگیر جنگ‌های داخلی گره نخواهند زد.

معاون هماهنگ کننده کل سپاه در ادامه افزود: همانطور که بار‌ها گفته شده است کلید حل مشکلات اقتصادی در لندن و نیویورک نیست و اوضاع اقتصادی ایران زمانی بهبود پیدا می‌کند که تمام مسئولین با اعتماد به جوانان و تکیه بر توانایی‌های داخلی وارد میدان عمل شوند و چشم امید به هیچ قدرت خارجی نداشته باشند.
وی در پایان اظهار داشت: مردم ایران و آزادیخواهان جهان خود را برای جشن بزرگ آزادی فلسطین و سقوط رژیم ظالم امریکا در آینده نه چندان دور آماده می‌کنند، بدون شک دنیا بزودی از چنگال این جانیان رسوا رها خواهد شد، انشالله این حوادث طلیعه آزادی بزرگ بشریت است.
برچسب ها: سردار نقدی
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۰°