ملت ایران با مقاومت، آمریکا را وادار به تمکین می‌کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:57 - چهارشنبه 12 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۸۰۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
رئیس جمهور: ملت ما مقاومت خود را ادامه می‌دهد تا طرف مقابل (دولت آمریکا) در برابر قانون سر فرود آورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای روحانی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا افزود:مردم ایران در سه سال گذشته با تروریسم اقتصادی مواجه بوده و در برابر فشار‌ها به خوبی ایستادگی کرده اند.

وی ابراز امیدواری کرد: تحریم کنندگان متوجه شده باشند که راه آنان تاکنون راه نادرستی بوده است و به هیچ عنوان به اهداف خود نخواهند رسید.
 


رئیس جمهور گفت: امیدواریم تجربه سه سال گذشته درسی عبرت آموز برای دولت آینده امریکا باشد و در برابر قانون تسلیم شوند.

برای کاهش اجتماعات تنها با قانون به نتیجه نمی‌رسیم
 
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید فاصله گذاری اجتماعی را برای مقابله با کرونا رعایت کنیم، گفت: برای کاهش اجتماعات و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تنها با قانون به نتیجه نهایی نمی‌رسیم، بلکه این مردم هستند که باید یاری کنند.

آقای روحانی که در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا سخن می‌گفت، افزود: ماسک زدن بسیار مهم است، اما تنها اکتفاکردن به ماسک نمی‌تواند ما را به نتیجه برساند.

رئیس جمهور با بیان اینکه برای مقابله با کرونا به اجرای دقیق‌تر دستورالعمل‌های بهداشتی نیاز داریم، گفت: باید تمهیدات بیشتری مدنظر قرار دهیم.

آقای روحانی با بیان اینکه کرونا فقط موضوعی مربوط به سلامت نیست، بلکه معیشت و فرهنگ جامعه را تحت تاثیر قرار داده است، افزود: در فصل زمستان معمولا اجتماعات خانوادگی و دورهمی‌ها به علت شب‌های طولانی زمستان بیشتر می‌شود، به همین دلیل از قرارگاه خواستیم که این موضوع را بررسی کند و اگر مقرراتی لازم است تا در هفته بعد در ستاد تصویب شود.

رئیس جمهور با بیان اینک فضا‌های سرپوشیده می‌تواند مشکل آفرین باشد، گفت: زمستان غیر از سرماخوردگی و آنفولانزا مردم را ناچار می‌کند که در فضا‌های بسته تری باشند به همین دلیل در این فضا‌ها باید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیشتر باشد و اجتماعات را کوتاه‌تر کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۳°