ابلاغ بخشنامه تعزیرات برای برخورد شدید با متخلفان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:00 - سه‌شنبه 11 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۸۱۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
بخشنامه معاونت حقوقی تعزیرات برای برخورد شدید با متخلفان ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جزییات بخشنامه ارسالی به تعزیرات سراسر کشور از سوی معاونت حقوقی این سازمان به منظور اجرای منویات رهبر معظم انقلاب را اعلام کرد.
 
محسن عسکری اظهارداشت: براساس بخشنامه ارسالی به ادارات کل استانی از سوی معاونت حقوقی سازمان تعزیات حکومتی، مقرر شد به موازات کارگروه استانی تنظیم بازار، کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات نیز با هدف شناسایی نقاط هدف تشکیل شود و تعامل لازم برای بهره مندی از ظرفیت نیروی مقاومت بسیج نیز در این امر صورت پذیرد.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه شرایط پیرامونی متضمن افزایش ریسک انجام تخلف است بنابراین باید از حداکثر ظرفیت مجازات‌های قانونی در کنار حتمیت و سرعت در رسیدگی استفاده شود تا شاهد بازدارندگی از انجام تخلفات باشیم.

عسکری ادامه داد: در این بخشنامه به ادارات کل استانی ابلاغ شده که با تخلفاتی نظیر گرانفروشی، احتکار و اخفا با توجه به اینکه در شرایط فعلی ظلمی مضاعف بر مردم محسوب می‌شود؛ از ارفاقات و تسهیلات قانونی در رسیدگی به پرونده استفاده نشود.

وی گفت: با عنایت به تاکید رئیس سازمان تعزیرات حکومتی مبنی بر حمایت از تولید، در این بخشنامه تاکید شده است که ضمن انجام اقدامات پیشگیرانه و برخورد با متخلفان اعم از وارد کننده، تولیدکننده و توزیع کننده، تولید قانونی از هر گونه تعرض در امان باشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۲°