ضمانت های ودیعه مسکن کرونا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:00 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۸۱۶
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
رئیس اداره کل اعتبارات بانک صادرات: فرد متقاضی با یک فقره چک یا سفته می‌تواند از وام ۱۵ میلیون تومانی ودیعه مسکن استفاده کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ضمیری در ارتباط تلفنی با برنامه پیگیری شبکه خبر، ضمن اشاره به حادثه شیوع ویروس کرونا و حمایت بانک صادرات از قشر‌هایی که فاقد ملک مسکونی و مستاجر هستند، افزود: این بانک موارد ذکر شده از سوی بانک مرکزی را به شبکه بانکی خود بابت اجرا ابلاغ کرد.

رئیس اداره کل اعتبارات بانک صادرات در ادامه درباره پرداخت وام‌های ۵۰، ۳۰ و ۱۵ میلیونی گفت: این بانک در پرداخت‌های قبلی خود بیش از ۷۵ درصد ابلاغی‌های تعیین شده از سوی واحد‌های مسکونی را پرداخت کرده است.

ضمیری افزود: ضمانت‌هایی که از متقاضیان بابت تسهیلات دریافت می‌شود، عینا بر اساس ضوابط بانک مرکزی و در چهارچوب تعیین است. 

رئیس اداره کل اعتبارات بانک صادرات درباره پرداخت وام‌هایی با مبلغ ۱۵ میلیون تومان گفت: فرد متقاضی در صورت نداشتن گواهی کسر از حقوق یا ضامن، با یک فقره چک یا سفته می‌تواند از وام ۱۵ میلیون تومانی ودیعه مسکن استفاده کند.

ضمیری گفت: ما ۵ نوع وثیقه از جمله گواهی کسر از حقوق، سهام عدالت و ... اعلام کردیم که درخصوص وام ۱۵ میلیون تومانی  متقاضی با سفته یا  یک فقره چک عملیات پرداخت انجام می‌شود.
 

 

 

 

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۰°