اعلام زمان برگزاری رقابت‌های تکواندوی انتخابی المپیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:51 - چهارشنبه 12 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۹۷۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
رئیس فدراسیون جهانی تکواندو از برگزاری مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک قاره‌های آسیا و اروپا قبل از ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

اعلام زمان برگزاری رقابتهای تکواندوی انتخابی المپیکبه نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جلسه دکتر "چو" رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با اتحادیه‌های قاره‌ای برگزار و برخی به روزرسانی‌های این فدراسیون ارائه شد و اعضا در خصوص موضوعاتی همچون رقابت‌های کسب سهمیه المپیک توکیو به بحث و تبادل نظر پرداختند.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: بسیار مهم است که فدراسیون جهانی در تماس منظم با اتحادیه‌های تکواندو قاره‌ای باشد و این جلسات می‌تواند به پیشرفت ورزش تکواندو کند. این نشست در بحث آخرین به‌روزرسانی‌ها و اجرای برنامه‌های آینده مهم است. ما همیشه از همکاری اتحادیه‌های قاره‌ای استقبال می‌کنیم تا بتوانیم بیشترین حمایت از خانواده جهانی تکواندو را داشته باشیم.

وی افزود: قاره‌های آفریقا، آمریکا و اقیانوسیه مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک توکیو را برگزار کردند اما قاره‌های آسیا و اروپا هنوز نتوانسته اند رقابت‌های انتخابی قاره خود را برگزار کنند؛ هدف ما این است تا این دو رویداد نیز پیش از ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت ۱۴۰۰) انجام شود که زمان آنها نیز با کمیته بین المللی المپیک هماهنگ می‌شود.

دکتر "چو" همکاری هرچه نزدیک‌تر اتحادیه‌های قاره‌ای را عاملی مؤثر در موفقیت‌ها دانست؛ وی همچنین بر اهمیت نظارت و حسابرسی به منظور توزیع کمک‌های مالی برای اجرای طرح‌های توسعه تأکید کرد و به سخنرانی در مورد چگونگی بهبود این امر پرداخت.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در مورد فعالیت‌های انجام شده از جمله آخرین جلسه مجمع عمومی فدراسیون جهانی، انتقال مرکز جهانی تکواندو به شهر گویانگ و آمادگی برای برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی جهان پومسه به صورت آنلاین، توضیحاتی را ارائه کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۳°