جمع آوری بازار فریدونکنار نیازمند همکاری همگانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:52 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۳۹۹۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
مدیر کل محیط زیست استان مازندران گفت: مقابله با بازار غیر قانونی فروش پرندگان فریدونکنار نیازمند همکاری دستگاه‌های متعدد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای ابراهیمی در برنامه پیگیری گفت: در برخورد با بازار غیر قانونی فروش پرندگان همچون فریدونکنار علاوه بر محیط زیست دستگاه‌های متعدد همچون سازمان دامپزشکی، وزارت بهداشت، شهرداری و حتی تعزیرات باید همکاری کنند.

وی افزود: در سال‌های اخیر جلسات متعدد در این زمینه برگزار شده و همکاری‌هایی هم صورت گرفته که کفایت نمی‌کند.

مدیر کل محیط زیست استان مازندران گفت: متاسفانه این بازار در چند دهه کاملا رها بود، ولی در چند سال اخیر با برنامه ریزی‌های انجام شده با شیبی که انتظار داریم تندتر شود برخورد‌هایی صورت می‌گیرد که البته توقعات ما هنوز برآورده نشده است.

آقای ابراهیمی ادامه داد: البته امسال در آخرین جلسه‌ای که با حضور دست اندر کاران و معاونت سیاسی استانداری برگزار شد قرار شد فرمانداری فریدونکنار برنامه محدود کردن بازار و جمع آوری آن را ارائه دهد که هنوز به دست ما نرسیده است.

مدیر کل محیط زیست استان در ابتدای سخنان خود هم با بیان اینکه هر گونه شکار و صید بدون تحصیل پروانه از سازمان محیط زیست جرم است گفت: محیط زیست استان هم با تشدید نظارت‌ها در فصولی که پرندگان مهاجر در استان فرود می‌آیند و با هماهنگی با دستگاه‌هایی همچون دستگاه انتظامی و قضایی موفق به کشفیاتی در این زمینه هم شده است.

آقای ابراهیمی افزود: البته این به این معنا نیست که قطعا تخلفات زیاد‌تر شده است و به این معنا هم نیست که دیگر تخلفی صورت نمی‌گیرد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°