بررسی نوسانات قیمت مرغ، لبنیات و روغن در مجلس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
07:47 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۱۲۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
نوسانات قیمت مرغ، تخم مرغ، لبنیات و روغن نباتی، یکشنبه با حضور مسئولان وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صمت در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

بررسی نوسانات قیمت مرغ، لبنیات و روغن نباتی در مجلسکمیسیونهای تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه بررسی موضوعات مختلفی را با حضور مسئولان کشور در دستور کار دارند.

بر این اساس، کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست روز یکشنبه آخرین وضعیت توزیع نهاده ها، همچنین نوسانات قیمت مرغ و تخم مرغ و نیز نوسانات قیمت در زنجیره تولید صنایع لبنی کشور و روغن نباتی را با حضور مسئولان وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صمت، بانک مرکزی و تولیدکنندگان بخش خصوصی بررسی می کند.

کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، روز دوشنبه در نشستی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت چالش ها و راهکارهای جهش تولید در صنایع و معادن را بررسی می کند.

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری هم چگونگی ساماندهی نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش را با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به بحث و تبادل نظر می گذارد.

بررسی برنامه ها، اقدامات و رسیدگی به عملکرد اعتبارات هزینه ای و تملک دارائی های سرمایه ای وزارت نیرو نیز جزو برنامه های کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و بررسی عرضه و توزیع مصالح ساختمانی و قیمت آنها نیز در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد.

همچنین وزرای آموزش و پرورش، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات و کشور نیز به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان راهی کمیسیون های مختلف مجلس می شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°