جزئیات ثبت‌نام در نمایشگاه مجازی کتاب تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:37 - سه‌شنبه 11 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۳۰۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
برای ثبت‌نام در نمایشگاه مجازی کتاب تهران؛ نمایندگان ناشران و موزعان کتب خارجی اطلاعات خود را تکمیل کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر اساس این گزارش از همه نمایندگان ناشران و موزعان کتب خارجی که علاقه‌مند به شرکت در نمایشگاه مجازی کتاب تهران هستند دعوت می‌شود برای احراز شرایط و زمینه لازم برای ثبت‌نام اولیه در این نمایشگاه، علاوه بر افتتاح حساب در بانک صادرات به عنوان بانک عامل، نسبت به تکمیل و آماده‌سازی اطلاعات کتاب‌های خود اقدام کنند.

مؤسسه خانه‌کتاب و ادبیات ایران در نظر دارد با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری صنف نشر، نمایشگاه مجازی کتاب تهران را در اواخر آذر امسال برگزار کند.

نمایندگان ناشران و موزعان کتب خارجی برای ثبت‌نام در نمایشگاه مجازی کتاب تهران باید دارای پروانه نشر یا جواز کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و شهرستان‌ها باشند؛ پروانه نشر یا جواز کسب باید تا پایان دی امسال معتبر باشد.

همچنین، احصاء قیمت کتاب، وزن کتاب (به منظور ارائه به شرکت پست)، تهیه چکیده کتاب و تهیه عکس روی جلد کتاب (با کیفیت مطلوب) و حصول اطمینان از موجود بودن کتاب از دیگر اطلاعات لازم برای ثبت‌نام نمایندگان ناشران و موزعان کتاب‌های خارجی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران است.

نمایشگاه مجازی کتاب تهران با هدف کمک به اقتصاد نشر، رعایت عدالت توزیعی و توجه به مخاطبان و خوانندگان دور از مرکز، حرکت در مسیر فعالیت‌های نوآورانه و مبتنی بر فناوری اطلاعات در صنعت نشر و ایجاد فرصت برابر برای همه نمایندگان ناشران و موزعان کتب خارجی برگزار می‌شود.

نحوه اجرای نمایشگاه در بخش خارجی متمرکز بوده و ارسال کتاب‌ها به خریداران سراسر کشور از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.

زمان ثبت‌نام اولیه، شرایط و ضوابط حضور و ثبت‌نام پس از بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۲°