هفته دوم لیگ برتر طبق برنامه برگزار می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
05:06 - سه‌شنبه 04 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۳۱۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتبال طبق برنامه انجام می‌شود و هیچ صحبتی در مورد تغییر زمان دیدار‌ها نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 در پی اوج گیری شیوع ویروس کرونا در کشور، صحبت‌هایی مبنی بر اعمال محدودیت‌های جدید از اول آذرماه عنوان شد که این مساله برگزاری مسابقات ورزشی را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. سپس این شایعه مطرح شد که در پی اعمال محدودیت‌های جدید، امکان تعویق دیدا‌های هفته دوم لیگ برتر فوتبال نیز وجود دارد.

بر این اساس، سهیل مهدی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، در مورد تعویق زمان برگزاری مسابقات هفته دوم لیگ برتر گفت: هیچ صحبتی مبنی بر تغییر در زمان برگزاری مسابقات تا الان مطرح نشده است.

وی افزود: ما هم مانند تمام اصناف، تابع تصمیمات نظام بهداشت کشور هستیم. زمانی که وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا دستوری را ابلاغ کنند، همه ملزم به اجرای آن هستند و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. در مجموع تمام تصمیمات هم با نظر ستاد مقابله با کرونا و فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته می‌شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: تا الان مسابقات طبق برنامه برگزار خواهد شد و هیچ صحبتی در مورد تعویق مسابقات مطرح نیست.

دیدار‌های هفته دوم لیگ برتر قرار است طی روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۰°