رئیسی: پیام ملت ایران، مقاومت و تولید قدرت است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
23:56 - دوشنبه 10 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۳۵۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
رئیس قوه قضائیه گفت: پیام ملت ایران به تبعیت از رهبری حکیم، پیام ایستادگی، مقاومت و تولید قدرت در حوزه‌های امنیتی و اقتصادی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی امروز در جلسه شورای عالی قوه قضائیه افزود: دادن پیام‌های غلط به دشمن حتماً کمکی به کشور نمی‌کند و پیام واقعی ملت ایران نیست.

وی گفت: پیام واقعی ملت ایران نمایش قدرت در همه حوزه هاست همان گونه که در فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب نیز این پیام متجلی شده است که با مقاومت و ایستادگی و تولید قدرت دشمن مأیوس می‌شود.

رئیس قوه قضائیه افزود: بار‌ها این پیام از زبان رهبر معظم انقلاب شنیده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تصریح کرد: باید دقت داشت که پیام ملت ایران پیام ضعف نیست بلکه پیام مجاهدت در راه هدف است.

رسوایی آمریکا آشکار شده است

وی اضافه کرد: آنچه امروز در امریکا مشاهده می‌شود رسوایی آنان بعد از مدت‌ها چهره سازی از یک پوسته دموکراسی برای خود است، اما امروز و در انتخابات اخیر آن‌ها چهره واقعی شان رسوا شد و همه دیدند تصویری که تاکنون به جوامع نشان می‌دادند، واقعی نیست و گرفتار مشکلات فراوانی هستند.

رئیس قوه قضائیه گفت: امریکایی‌ها سعی دارند با تهدید و تحریف، بر فکر‌ها و اندیشه‌های جوامع مختلف دنیا تسلط یابند، اما جامعه روشن و با بصیرتی مانند جامعه ما به خوبی می‌داند که به هیچ وجه تهدید‌های امریکا اثرگذار نیست.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در این حال افزود: لبخند‌های تصنعی آن‌ها هم هیچ حلاوتی در ذائقه مردم ما ایجاد نخواهد کرد.

وی گفت: با قدرت و ایستادگی فعال است که می‌توان جلوی آن‌ها را گرفت بنابر این پیام‌های غلطی که گاهی به آن‌ها داده می‌شود پیام واقعی ملت ایران نیست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۱°