تخلیه حدود ۱۰۰ هزار تن برنج و گندم در بندر شهید رجایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:11 - شنبه 04 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۴۳۶۲
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ۱۴ هزار و ۸۳۱ تن محموله گندم و ۸۲ هزار و ۵۰۰ کیسه برنج در شبانه روز گذشته در پایانه فله خشک بندر شهید رجایی تخلیه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمدی کرجی ران امروز دوشنبه، با اشاره به ثبت بالاترین نرم تخلیه برنج نیز در ماه جاری اظهارداشت: با تلاش صورت گرفته تخلیه روزانه ۳ هزار و ۳۰۰ تن معادل ۸۲ هزار و ۵۰۰ کیسه برنج ظرف مدت ۲۴ ساعت محقق شده که این اقدام نیز نرم عملیات تخلیه در بنادر کشور را ارتقا داده است.

وی، سرعت‌ بخشی در عملیات کالا‌های اساسی و استراتژیک مردم بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی را راهبرد اداره کل بنادر و دریانوردی در بندرشهید رجایی عنوان کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ادامه داد: ترسیم سازو کار‌های اجرایی بر اساس چارچوب‌های اقدامات توسعه دهنده و تقویت کننده عملیات تاثیرات خود را در ارتقا نرم عملیات تخلیه از کشتی‌های حامل کالا‌های اساسی درحال عبور به بندر شهید رجایی به جای گذاشته است.

محمدی کرجی‌ ران افزود: واگذاری عملیات باربری توسط ترمینال اپراتور‌های بندری در بخش ترمینال فله خشک و ترمینال کالای متفرقه و نظارت دقیق بر فرآیند، اختصاص انبار‌های ویژه به منظور انبارش کالا درکنار سایر انبار‌های اختصاص و همچنین الحاق یک فروند تجهیز ویژه بندری در سال جاری از مهم‌ترین اقدامات در راستای تحقق اهداف ترسیم شده در عملیات تخلیه کالا‌های اساسی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵°    ۳°