نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۸۰۴۴۹۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
معاون وزارت علوم: با آغاز محدودیت‌ها از اول آذر، نحوه حضور استادان و کارکنان دانشگاه‌ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون آموزشی وزارت علوم درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها با آغاز محدویت‌های ۲ هفته‌ای از اول آذر گفت: فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

علی خاکی صدیق درباره فعالیت دانشگاه‌ها با توجه به وضعیت قرمز، نارنجی و زرد که از اول آذر مشخص شده گفت: آموزش در دانشگاه‌ها در حال حاضر غیر حضوری و مجازی است و دانشگاه‌ها در استان‌ها بر اساس آنچه که ستاد کرونای استان، ابلاغ کند فعالیت می‌کنند.

وی درباره نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها از اول آذر در دانشگاه‌ها با توجه به آغاز طرح محدودیت‌های دو هفته‌ای کرونا نیز گفت: در حال حاضر اعضای هیأت علمی کلاس‌ها را به صورت مجازی و از راه دور مدیریت می‌کنند و در دو هفته مذکور نیز حضور و فعالیت اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها همانند سایر کارکنان دولت خواهد بود.

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: در حال حاضر کلاس‌های دانشگاه‌ها به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود و در این دو هفته نیز آموزش در دانشگاه‌ها کاملاً غیر حضوری خواهد بود.

علی خاکی صدیق درباره کلاس‌های عملی با توجه به محدودیت‌های کرونایی در دو هفته مذکور نیز گفت: با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور، برنامه‌ای برای حضور در کلاس‌های عملی نداریم تا ستاد کرونا مجوز صادر کند.

وی همچنین تاکید کرد: هیچ دانشجویی ملزم به حضور در دانشگاه نیست.

براساس این گزارش، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه محدودیت‌های دو هفته‌ای را به دلیل کنترل کرونا در سراسر کشور اعمال خواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °