ازسرگیری پرواز‌های شرکت ایرفلوت به تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 03 بهمن 1400
کد خبر : ۸۰۴۵۱۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه پروازهای مستقیم بین تهران ـ مسکو را از سر گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پرواز‌های این شرکت که به دلیل کرونا به مقصد ایران و بسیاری از کشور‌های جهان متوقف شده بود، با تصمیم آژانس فدرال هوایی روسیه، از چهارشنبه دوباره فعالیت خود را از سر گرفت. بر اساس اعلام این شرکت روسی، پرواز‌های تهران - مسکو، یکشنبه و چهارشنبه هر هفته و با هواپیمای سوخوی روسی انجام می‌شود.

تصمیم شرکت هواپیمایی روسی در حالی است که به گفته عسگری همت مدیر شرکت هواپیمایی ماهان در مسکو شرایط ورود و خروج از روسیه و ایران به خاطر شیوع کرونا تغییری نکرده است.

برای مسافرت به مسکو مسافران حتما باید از سفارت روسیه در ایران معرفی نامه کتبی داشته باشند، اما ایرانیانی که گذرنامه دیپلماتیک و خدمت دارند و همچنین دارندگان گذرنامه روسیه و مدرک اقامت روسیه، نیاز به معرفی نامه از سفارت روسیه در تهران ندارند.

عسکری همت می‌گوید: در حال حاضر پرواز‌های هواپیمائی ماهان با میانگین ۲۰درصد ظرفیت مسافری انجام میشوند و مسافربیشتری وجود ندارد.

پرواز شرکت هواپیمایی ماهان هم اکنون پنچشنبه‌ها به مقصد تهران- مسکو و برعکس انجام می‌شود.
 
یک مقام وزارت حمل‌ و نقل روسیه به محدودیت اعمال شده در پرواز‌ها بین ایران و روسیه بر اثر شیوع کرونا اشاره کرد و افزودکه فقط شرکت‌های ایرفلوت و ماهان، پرواز‌های مسافربری بین ایران و روسیه را انجام می‌دهند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۶۲°    ۸.۵۹°