امضا تفاهم نامه سه جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:15 - شنبه 08 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۵۲۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
تفاهم نامه همکاری میان ستاد مبارزه با مواد مخدر، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت شتاب دهنده دانش بنیان سیوان در حوزه مبارزه با مواد مخدر امضا شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 هدف از انعقاد این تفاهم نامه حمایت از ایجاد و راه اندازی مرکز شتاب دهی بازیگران زندگی و حمایت از فعالیت‌های مربوط به این شتاب دهنده در حوزه مبارزه با مواد مخدر است.

این تفاهم نامه میان امیرحسین یاوری معاون کاهش تقاضا و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اسماعیلی قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و امیر سرکندی رئیس هیئت مدیره شرکت شتاب دهی هوشمند پیشگام سیوان امضا شد.

براساس این تفاهم نامه سه جانبه، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری متعهد شد سه میلیارد تومان تسهیلات برای سرمایه گذاری تیم‌ها مطابق برنامه ارائه شده شرکت سیوان اختصاص دهد.

ستاد مبارزه با مواد مخدر هم متعهد شد مکان موردنیاز برای راه اندازی مرکز نوآوری بازیگران زندگی را به عهده گیرد و نیاز‌ها و مسائل مرتبط با موضوع مبارزه با مواد مخدر و تشریح محیط برای استارتاپ‌ها برای ایده پردازی و توسعه محصول را اعلام کند.

شرکت سیوان هم متعهد شد شتاب دهنده بازیگران زندگی را راه اندازی و مربیان و مشاوران تخصصی را از مرحله آزمایشگاهی تا صنعت تامین کند.

معاون کاهش تقاضا و مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این مراسم گفت: ما در ستاد پس از راهبرد‌های انکار، مقابله و درمان هم اکنون در حال اجرای راهبرد پیشگیری هستیم و با توجه به فعالیت نسل جوان در فضای مجازی می‌توانیم از استارتاپ‌ها در خصوص پیشگیری از کشیده شدن جوانان به بحث اعتیاد جلوگیری کنیم.

آقای یاوری افزود: قطعا در زمینه مقابله با شبکه توزیع مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر و استفاده از ظرفیت‌ها و مشارکت‌های مردمی می‌توان از شتابگر‌های حوزه اعتیاد استفاده قابل توجهی کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۸°