صدور ۸۰۰ صفحه رای متهمان پرونده پتروشیمی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:56 - چهارشنبه 05 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۶۱۶
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران ارزی و مفسدان اقتصادی از صدور بیش از ۸۰۰ صفحه رای متهمان پرونده پتروشیمی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
قاضی اسداله مسعودی مقام در گفتگوی با خبرگزاری صداوسیما؛ افزود: برای پرونده پتروشیمی تقریبا ۸۰۰ تا ۹۰۰ صفحه رای صادر شده و از آنجایی که اعداد و ارقام زیاد است، هنوز در مرحله انشای رای هستیم که ادامه دارد؛ بنابراین گزارش؛ پرونده پتروشمی ۱۵ متهم دارد که متهم ردیف اول آن رضا حمزه لو مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی است و مرجان شیخ الاسلامی، محمدحسین شیرعلی، مهدی شریفی نیک نفس، سید امین قریشی سربستانی و علی اشرف ریاحی متهمان متواری آن هستند.
 
صدور ۸۰۰ صفحه رای متهمان پرونده پتروشیمی

آن طور که قاضی مسعودی مقام اعلام کرده؛ اتهام متهمان این پرونده مشارکت و معاونت در اخلال کلان اقتصادی در حوزه پتروشیمی و توزیع ارز حاصل از صادرات محصولات پتروشیمی به میزان ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورو است.

این پرونده در ۱۷ جلسه دادگاه علنی و به ریاست قاضی مسعودی مقام در شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی رسیدگی شد.

ادامه رسیدگی به پرونده مدیران سابق بانک مرکزی

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره آخرین وضع رسیدگی به پرونده متهم محسن صالحی از مدیران سابق بانک مرکزی و سایر متهمان این پرونده گفت: از آنجا که در رسیدگی‌های دادگاه و پرونده‌ها تداخل وجود دارد و مشغول رسیدگی پرونده‌های متهمان انصاری و مدلل هستیم، در رسیدگی به این پرونده مقداری تاخیر افتاده است.

وی افزود: سعی می‌کنیم هفته آینده اگر تعطیلی اعلام نشود، رسیدگی به این پرونده را در شعبه ۱۰۶۵ کیفری دو ادامه دهیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۰°