در مسیر شمال؛ باوجود کرونا و برف و تاریکی!
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:34 - پنجشنبه 06 آذر 1399
کد خبر : ۸۰۴۶۸۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
در نخستین ساعات اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی، ماموران پلیس راه بیش از پیش تلاش کردند مانع از تردد خودروهایی شوند که باوجود کرونا و برف، اصرار به رفتن داشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 جمله "جریمه اش را می دهم" یکی از پرکاربردترین جملاتی است که ماموران راهور از هموطنانی می شنوند که با زیر پا گذاشتن مقررات بهداشتی مقابله با کرونا اصرار به ادامه تردد دارند.

به احتمال زیاد، برخی از این هموطنان به درستی درنیافته اند که دلیل مسدود کردن جاده، تلاش برای قطع زنجیره انتقال ویروس مرگبار کروناست و پستی که ماموران راهور باوجود برف و سرما در آن محل دایر کرده اند، باجه دریافت عوارض یا بلیت نیست.

برخی از هوطنانمان هم با برداشت شخصی از قوانین و یا تحلیل دلبخواه و اشتباه، گمان می کنند که با تکیه بر هوش و ذکاوت استثنایی خود و توانایی شان در اقناع کردن دیگران، می توانند از هر مانعی عبور کنند و مثلا با نشان دادن محل صدور شناسنامه یا محل تولد و یا تغییر لهجه، قانون منع تردد خودروهای غیربومی را دور بزنند.

در این بین، برخورد با کسانی که سفرشان ضروری است مشکل تر می شود و مامورانی که ساعت ها در سرما و برف، با صدها راننده و سرنشین بحث کرده و دلیل و استدلال شنیده اند، ناچارند مانع از ترددشان شوند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۰°