دانشگاه علوم پزشکی ایران دستگاه برگزیده شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 08 آذر 1400
کد خبر : ۸۰۴۶۹۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
دانشگاه علوم پزشکی ایران در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برگزیده در محور مدیریت مبارزه با بیماری کرونا معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران، این دانشگاه در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی افزون بر معیار شاخص‌های عمومی و اختصاصی از جنبه مقابله با بحران کرونایی مورد ارزیابی عملکرد قرار گرفت و به عنوان دستگاه اجرایی برگزیده در استان تهران انتخاب شد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار و رییس ستاد جشنواره شهید رجایی استان تهران در متنی خطاب به رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تاکید دولت تدبیر و امید بر اجرای برنامه‌های اصلاح نظام اداری با هدف ارتقای بهره وری، پیشرفت و توسعه استان، اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران براساس ارزیابی‌های انجام شده در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال ۹۹ به عنوان «دستگاه برگزیده در محور مدیریت مبارزه با بیماری کرونا» انتخاب می‌شود.

در جشنواره امسال ۶۳ دستگاه در استان تهران در شش محور و در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند که از ۱۸ دستگاه برتر اجرایی استان تهران قدردانی شد.
 
 این دانشگاه از روز‌های ابتدایی شیوع ویروس کرونا در کشور سامانه اطلاع رسانی مقابله با کرونا را به منظور آگاهی بخشی بیشتر جامعه در خصوص نحوه برخورد با کروناویروس راه اندازی کرد.

این سامانه به آدرس https://disaster.iums.ac.ir تازه‌ترین مطالب را در باره ویروس کرونا منتشر می‌کند.

آشنایی با ویروس کرونا، شناخت ساختار خانواده کرونا ویروس، مدیریت اضطراب و نگرانی‌های مربوط به ویروس کرونا، خود مراقبتی در برابر ویروس کرونا، پروتکل تشخیص و درمان بیماران مشکوک به کرونا، تغذیه در خصوص پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، موارد قانونی در خصوص بیماران کرونا، پیام‌های آموزشی در بحران‌ها و بلایا با تمرکز بر ویروس کرونا، لوازم حفاظت فردی در ویروس کرونا، ارتباط خطر در خصوص بیماری کرونا، دستورالعمل پاسخ بیمارستان‌ها به بحران کرونا از عناوین منتشر شده در سامانه است که در قالب متن و فیلم بارگذاری شده اند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰.۷۹°    ۱۳.۹۹°