فعالیت دفاتر ازدواج و ثبت اسناد به صورت زوج و فرد تا ۱۵ آذرماه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۰۴۷۳۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق: فعالیت دفاتر ثبت اسناد نیز براساس بخشنامه ریاست محترم سازمان ثبت اسناد، در دو هفته محدودیت های کرونایی تا ۱۵ اذر به صورت شیفتی و زوج و فرد خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علی مظفری رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق درباره روند فعالیت دفاتر ثبت ازدواج در دوره محدودیت‌های کرونایی تا ۱۵ آذر گفت: در خصوص ثبت ازدواج در دفاتر یک پروتکل ابلاغی از وزارت بهداشت (مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا) و بخشنامه سازمان ثبت داریم.

او افزود: براساس پروتکل وزارت بهداشت باید فعالیت دفاتر ازدواج در ساعات اداری باشد و حضور بیش از ۶ نفر در دفاتر جهت ثبت ازدواج و ممنوع است همچنین هرگونه پذیرایی و وسایل پذیرایی نیز ممنوع و استفاده از ماسک الزامی می‌باشد

مظفری گفت: فعالیت دفاتر ثبت اسناد نیز براساس بخشنامه ریاست محترم سازمان ثبت اسناد، در دو هفته محدودیت‌های کرونایی تا ۱۵ اذر به صورت شیفتی و زوج و فرد خواهد بود.

او گفت: در این ایام و تا پایان زمان محدودیت‌های کرونایی، ساعات کار دفاتر از ساعت ۸ و نیم صبح تا ۲ بعدازظهر خواهد بود.

رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق با بیان اینکه در دفاتر ازدواج و طلاق ازدحام اتفاق نمی‌افتد، گفت: زوج و فردکردن موجب ازحام نخواهد شد و زوج و فرد کردن ساعات کار دفاتر برای کم کردن تردد‌ها و کاهش کارمندان و جلوگیری از تعطیلی کامل دفاتر ازدواج است.

مظفری گفت: فعالیت دفاتر با اتصال به سامانه به صورت آنلاین رصد می‌شود همچنین گزارشات بازرسان کانون، سازمان ثبت و وزارت بهداشت رسیدگی می‌شود.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۶.۵۱°    ۲۶.۹۹°