صدور ۵ هزار جریمه کرونایی درکشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:34 - دوشنبه 29 دی 1399
کد خبر : ۸۰۴۸۱۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در ۴۸ ساعت گذشته به ۱۵۶ هزار وسیله‌نقلیه تذکر دادیم که رانندگان ۱۱۰ هزار وسیله نقلیه به این تذکرات تمکین کرده و به مبدأ خود بازگشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار هادیانفر، درباره اعمال محدودیت‌های تردد در مسیر‌های بین استانی و اقدامات پلیس راهور اظهار کرد: بلافاصله بعد از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا، عوامل پلیس راهور در ساعت ۲۴ بامداد ۳۰ آبان، در هزار و ۱۸۱ نقطه اعم از ورودی و خروجی شهر‌های قرمز و نارنجی مستقر شدند و انجام وظیفه کردند.

رئیس پلیس راهور ضمن تقدیر و تشکر از هموطنان در  سفر نرفتن و توجه به توصیه‌ها، افزود: در دو روز از اجرای طرح، در تمام محور‌ها شاهد کاهش تردد هستیم.

وی تصریح کرد: در ۴۸ ساعت گذشته به ۱۵۶ هزار وسیله‌ نقلیه تذکر دادیم که رانندگان ۱۱۰ هزار وسیله‌نقلیه به این تذکرات تمکین کرده و به مبدأ خود بازگشتند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: نیروی انتظامی در این طرح با تمام توان خود در حوزه ورودی و خروجی شهر‌ها با تذکر، انجام وظیفه می‌کند.

هادیانفر ادامه داد: بر اساس مصوبات ابلاغ شده به پلیس راهور، در شهر‌ها نیز دوربین‌ها فعال هستند و از ساعت ۲۱ تا چهار صبح اعمال قانون می‌کنند.

رئیس پلیس راهور متذکر شد: بیش از هفت هزار نفر از پرسنل ما در حوزه راه و شهر این مأموریت خطیر را در کنار کادر بهداشت و سلامت کشور انجام می‌دهند و خوشبختانه تاکنون هیچ گزارشی از تنش رانندگان و پلیس به ما واصل نشده و مردم نهایت همکاری را با پلیس دارند.

وی متذکر شد: تمام تلاش ما این است که در کنار کادر بهداشت و سلامت جلوی شیوع این بیماری را بگیریم و جرایم صورت گرفته نیز کمترین حد ممکن بوده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: تاکنون حدود پنج هزار جریمه در کشور انجام شده و تلاش بر این است که با تذکرات و پیامک‌ها اقدامات خود را انجام دهیم و شاهد کمترین جریمه در این رابطه باشیم.

هادیانفر با تأکید بر اینکه این جرایم هم توسط دوربین‌ها و هم توسط افسر‌های راهور صورت گرفته، تصریح کرد: اغلب این جرایم در مبادی ورودی انجام شده، دوربین‌های راهور، دو شب در محور‌های جاده‌ای فقط به تذکر به رانندگان خاطی بسنده کردند و این تذکرات باعث کاهش تردد در جاده شده، اما از امروز در محورهای جاده‌ای برای پلاک‌های غیر بومی در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی جریمه صورت می‌گیرد.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°