جشنواره «دختران امروز» با هدف هویت یابی دختران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:30 - دوشنبه 06 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۴۹۳۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش با مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جهموری اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری دختران امروز نموده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این جشنواره با موضوع (دختران، خانواده، گذر ازکرونا) در سطح ملی با هدف هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده با مشارکت دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
بر این اساس، جشنواره علمی فرهنگی دختران امروز با محوریت دختران، خانواده، گذر از کرونا ویژه دانش آموزان دختر سراسر کشور و مدارس خارج از کشور در تمامی مقاطع تحصیلی است و هدف از برگزاری آن هویت یابی دختران و نشان دادن نقش آنان در ایجاد فضای سرشار از نشاط و امید و همبستگی در خانواده است.
 دانش‌آموزان شرکت کننده در نخستین جشنواره فرهنگی و هنری «دختران امروز»، می‌توانند با عضویت در کانال جشنواره در شبکه شاد به نشانی shad.ir/dokhtaraneemrooz آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۹ در دو بخش هنر‌های تجسمی (عکاسی)، فیلم و هنر‌های نمایشی، فیلم کوتاه (مستند، داستان، پویانمایی، نماهنگ) و فیلم بلند داستانی به دبیران مشخص شده هر بخش ارسال کنند.
 بر اساس این گزارش؛ دبیران هر بخش به تفکیک به صورت، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم آموزش ابتدایی id: @dokhtaran_admin۱، دبیر دریافت عکاسی دوره‌ی اول و دوم آموزش متوسطه id: @dokhtaran_admin۲، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش ابتدایی و فیلم بلند داستانی دوره‌های: دوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم id: @dokhtaran_admin۳، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره اول آموزش متوسطه (مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی) id: @dokhtaran_admin۴، دبیر دریافت آثار فیلم کوتاه دوره‌ی دوم آموزش متوسطه (مستند، داستانی، نماهنگ و پویانمایی) id: @dokhtaran_admin۵ معرفی شده اند.
 شایان ذکر است؛ اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار خواهد شد.
نماهنگ مربوط به این جشنواره در نشانی uupload.ir/view/hnnk_vid-۲۰۲۰۱۱۲۳-wa۰۰۰۶.mp۴ موجود است.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲°    ۸°