کاهش ۸۰ درصدی ترافیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:43 - سه‌شنبه 07 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۴۹۶۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش ۸۰ درصدی ترافیک در ساعات ممنوعیت تردد خودرو خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ امروز در استودیو پلیس پایتخت و دربرنامه شهر امن شبکه پنج سیما گفت: محدودیت‌های کرونایی که جنبه ترافیکی داشت و برای ممنوعیت تردد بود از روز شنبه اول آذر ماه از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح ابلاغ و اعمال شد که برای وسایل نقلیه مختلف در سطح شهر‌ها بود.
وی گفت: در شب اول، چون نیاز به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی داشت با پیام‌های هشداری و آموزشی، کسانی را که قصد تردد داشتند، هوشیار کردیم و شب گذشته از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح کسانی که در این ساعت و اعلام محدودیت در سطح شهر تردد داشتند به وسیله دوربین‌ها جریمه شدند.
سردار حمیدی افزود: این جریمه هابا دوربین‌ها اعمال شد و این دوربین‌ها در هر ۲۴ ساعت یکبار این جریمه را در صورت تردد خودرو‌ها اعمال می‌کند که مبلغ جریمه در هر بار ۲۰۰ هزار تومان است.
وی بیان داشت: خروج خودرو‌ها از شهر نه در تهران بلکه در تمامی شهر‌ها متفاوت است که در شهر تهران و با پلاک تهران به هر جایی که بروند یک میلیون تومان در هر ۲۴ ساعت جریمه خواهند شد و همکاران بنده در جاده‌ها حضور دارند و کنترل‌های خود را به صورت فیزیکی علاوه بر دوربین‌ها انجام می‌دهند.
سردار حمیدی گفت: در سطح شهر‌ها به علت حجم بالای تردد‌ها صرفا این کنترل‌ها با دوربین‌ها صورت می‌گیرد و، اما از طریق سامانه‌هایی که در اختیار داریم این کنترل‌ها صورت می‌گیرد و از شب گذشته خودرو‌هایی که به صورت غیر مجاز تردد می‌کردند جریمه شدند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۱۰°