حضور روانشناسان در نقاهتگاه‌های طرح شهید سلیمانی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:38 - يکشنبه 28 دی 1399
کد خبر : ۸۰۵۰۴۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در طرح شهید سلیمانی بیماران و مواجهه یافته با آنان شناسایی، ردیابی و رهگیری می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  دکتر "پیرحسین کولیوند" اهداف و سیاست‌های قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی را تشریح کرد و گفت: یکی از اهداف ما در این قرارگاه این است که کرامت و ارزش هموطنان حفظ شود و بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم، به همین جهت اولویت در ایجاد نقاهتگاه‌ها را ابتدا هتل‌ها و مهمانسرا‌ها قرار دادیم و استفاده از پتانسیل و ظرفیت‌های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این امر، ما را به اهدافمان نزدیک‌تر خواهد کرد.

در این دیدار، دکتر حمید رضا خانکه رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ضمن استقبال از اهداف قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی و همکاری و همراهی با این طرح، در قدم اول اعلام آمادگی کرد که نیرو‌های کارشناس، کارشناسان ارشد و دکترای روانشناسی با حضور در نقاهتگاه‌ها و محل‌های قرنطینه، به جهت افزایش تاب آوری و حمایت‌های روحی و روانی حضور یابند.

در ادامه مقرر شد، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ظرفیت‌ها و امکانات آن دانشگاه را در جهت ادامه همکاری با قرارگاه پشتیبانی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، ارائه دهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۱°