روحيه بسيجي یعنی مبارزه با اژدهاي هفت‌سر فساد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:11 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۵۰۷۶
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
رئيس قوه قضائيه با صدور پيامي خطاب به بسيجيان سراسر كشور، فرا رسيدن هفته بسيج را به آنها تبريك گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از مركز رسانه قوه قضائيه، متن پيام حجت الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رئيسي به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
پنجم آذر 1358 از روزهاي بزرگ و خاطره انگيز تاريخ پرشكوه انقلاب اسلامي است كه سند تاسيس نهادي جهادي و مردمي به امضاي قائد عظيم الشان انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني(ره) رسيد. تاسيس شجره مباركه بسيج بيست ميليوني ريشه در باور «مردم محور» امام راحل رضوان الله تعالي عليه داشت كه كوشيد تا از اعجاز حضور مردم براي فتح همه قلل افتخار و ايستادگي بهره گيرد.
بسيج و روحيه بسيجي، تركيبي است از ايمان عميق به لطف و ياري خداوند متعال، دردمندي و دغدغه داشتن، آمادگي براي حضور در ميدان عمل و گذشتن از خود و خواسته هاي خود براي تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامي و خدمت به مردم ايران اسلامي و كوتاه نيامدن تا رسيدن به هدف بلند و عالي. بسيج و همه اجزاي آن مومنانه به انقلاب اسلامي و آرمان هايش عشق مي ورزند و آماده هرنوع فداكاري براي تداوم و اتصال اين نهضت خونين به انقلاب جهاني مهدوي عج هستند. همين روحيه است كه موجب شده تا هر جا سخن از ياري به محرومان، آسيب ديدگان و دردمندان هست، هر جا سخن از تلاش جهادي براي رسيدن به اهدافي بلند و دست نيافتني است، هر جا صحبت از فتح سنگرهاي بزرگ پيش رو است، بسيج و روحيه بسيجي يكي از اولين هاي آن ميدان باشد. مكتب بسيج همان مكتب ارزشمندي است كه امثال شهيد سليماني به‌عنوان الگوهاي بي‌بديلِ حركت جهاني انقلاب اسلامي از آن برخاستند و با ايمان راسخ و مجاهدت در راه خدا، نه تنها براي ملت ايران و نظام اسلامي امنيت آفريدند بلكه نقشه‌هاي جبهه وسيع دشمنان ملتهاي مسلمان را در منطقه نقش بر آب كرده و امريكا جنايتكار را از منطقه غرب آسيا اخراج كرد.تقويت روحيه بسيجي نياز هميشگي ملت و مسئولان براي پيشرفت و عبور از موانع است؛ دستگاه قضايي به‌عنوان ملجأ مردم بايد سرشار از روحيه و همت بسيجي باشد. روحيه بسيجي در دستگاه قضايي يعني تلاش بي‌وقفه براي گسترش عدل، مبارزه بي‌امان و خستگي‌ناپذير با اژدهاي هفت‌سر فساد در همه ابعاد و انواع آن، دفاع از آزاديهاي مشروع مردم و احياء حقوق بر زمين‌مانده و متروك آنان، ستاندن بي‌مجامله حق مظلومان و منكوب كردن متجاوزان به حقوق مردم.
همين روحيه اگر در زمينه مبارزه با فساد، مطالبه حقوق عامه برزمين مانده و ناديده گرفته شده و مقابله با ترك فعل مسئولين به كمك قوه قضائيه بيايد، بسياري از مشكلات امروز كشور براحتي قابل حل شدن است.
به ارواح مطهر بسيجيان شهيد اين خاك درود مي فرستيم و از امام بسيجيان ياري مي طلبيم تا سربازاني مطيع و كارآمد براي رهبر معظم انقلاب و اين شجره طيبه باشيم.
برچسب ها: رئیسی ، بسیج ، پیام
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°