جزئیات نامه وزیر تعاون به رهبر معظم انقلاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:19 - چهارشنبه 01 بهمن 1399
کد خبر : ۸۰۵۰۸۵
تاریخ انتشار : جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در نامه به مقام معظم رهبری نوشت: برنامه ایجاد نظام متمرکز تأمین اجتماعی تقدیم رئیس جمهوری می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از این در دیدار اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی؛ ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه‌های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهاد‌های کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نامه وزیر تعاون به رهبر معظم انقلاب را منتشر کرد. «محمد شریعتمداری» در این نامه درباره «ایجاد نظام متمرکز تامین اجتماعی برای همه مردم» نوشت: پیرو اوامر حکمیانه حضرت عالی در دیدار با اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی، درباره «ضرورت حمایت از قشر‌های ضعیف» و با توجه به اینکه یکی از مهمترین ماموریت‌های وزارت تعاون است، با تلاشی مضاعف نسبت به تحقق دستورات اخیر اهتمام کامل به عمل خواهد آمد.

او درباره «ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه‌های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر» نیز ضمن تشکر از توجه رهبر معظم انقلاب نسبت به اهمیت این پایگاه مهم، نوشت: استقرار کامل، تثبیت و تکامل آن با اهتمام دو چندان پیگیری می شود.

وزیر تعاون تاکید کرد: خوشبختانه اقدامات موثری برای ایجاد و تقویت این پایگاه در وزارت تعاون در سال‌های اخیر انجام شده است که با تکیه به توصیه حکمیانه و حمایت حضرت عالی در این مورد و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی این پایگاه در جایگاه واقعی خود قرار خواهد گرفت.

او درباره تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به تخصیص بیمه بیکاری به افرادی که از کرونا بیکار شده و بعضا بیمه بیکاری هم ندارند نیز نوشت: لایحه مربوط به پرداخت حقوق بیکاری صاحبان کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا تهیه و برای تصویب به هیئت دولت تقدیم شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۳°